مقدمه

ما در امداد خودرو نادر تمامی تلاش خود را کرده ایم تا همه خدمات امدادی خودرو اعم از مکانیک سیار شبانه روزی – مکانیک سیار انواع خودرو – مکانیک سیار پراید کاربراتور و انژکتور و ……..را با بهترین امدادگران و در کمترین زمان ممکن خدمت شما ارائه دهیم .

امید است بتوانیم در این زمینه یاری رسان شما باشیم.

مکانیک سیار شبانه روزی

مکانیک سیار شبانه روزی تهران

یکی از خدمات امداد خودرو نادر مکانیک سیار شبانه روزی تهران میباشد. زیرا در این زمان مکانیک سیار خودرو یکی از اصلی ترین نیازهای شما میباشد علی الخصوص در تهران که شهر شلوغ و پر تردد و همچنین پر ترافیکی است مکانیک سیار از واجبات برای شماست تا در کمترین زمان و در محل خودتان خودرو خود را تعمیر کنید.

مکانیک سیار فردی را میگویند که مجهز به تمامی تجهیزات اولیه خودرو باشد و همچنین تخصص کافی در زمینه تعمیر خودرو را داشته باشد و در صورت تماس با او خود را سریعا به محل مورد نظر خودرو خراب شده برساند.

لازم بذکر است که تمامی مشکلات خودرو بصورت سیار قابل انجام نیست پس اگر مشکل خودرو در محل قابل انجام شدن نبود خودرو توسط یدک کش که ما برای شما میفرستیم به تعمیرگاه مورد نظر شما حمل میشود.

خدمات مکانیک سیار شبانه روزی

مکانیک سیار شبانه روزی شرق تهران

در تمامی مناطق شرق تهران اعم از تهرانپارس – نارمک – مجیدیه – نیرو هوایی – محلاتی پیروزی – استخر و……مکانیک های ماهر و متخصص ما با تمامی تجهیزات و قطعات مورد نیاز بصورت 24 ساعته اماده پاسخگویی به تماس های شما عزیزان در شرق تهران هستند.

خدمات مکانیکی ما شامل تعمیرات و عیب یابی و تعویض قطعات و….. میباشدو این خدمات که بصورت سیار هستند در مسیرهای پر ترافیک شرق تهران برای شما عزیزان بسیار ارزشمند میباشد.

مکانیک سیار شبانه روزی غرب تهران

تعمیرکار سیار شبانه روزی غرب تهران خودرو بصورت حرفه ای در تعمیر خودرو شما در محل مشتری می رود و مشکل خودرو را در همان محل شما رفع میکند و لازم و ظروری است که این تعمیرکاران متخصص و دوره دیده باشند و قادر به تشخیص و رفع مشکل خودروها باشند. در غیر اینصورت این تعمیرکار میتواند ضرر جبران ناپذیری برای شما ببار بیاورد. پس ما در امداد خودرو نادر با بیش از 15 سال سابقه از شما در خواست داریم که تعمیر خودرو خود را به هر کسی نسپارید و خدمات امدادی خود را به امدادگران کار بلد ما بسپارید و خیال خود را راحت کنید.

مکانیک سیار غرب تهران ما در امداد خودرو نادر میتوانند مشکلات سیستم ترمز – باتری – موتور – سرویس های دوره ای خودرو  و…. را انجام دهند.

مکانیک سیار شبانه روزی

تعمیر خودرو در محل

در صورتی که خودرو شما خراب شده و نیاز به تعمیر دارد میتوانید از تعمیر خودرو در محل استفاده کنید و تعمیر خودرو خود را سریعتر انجام دهید.ما در امداد خودرو نادر تمامی خدمات امدادی را در سریعترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه میدهیم.

مطالعه کنید :   قیمت حمل خودرو با یدک کش سال 1402

تعمیر خودرو در محل بصورت سیار است و این امکان را به مشتریان عزیز میدهد تا خودرویشان را به جای اینکه به تعمیرگاه ببرند از امدادگران ماهر ما در محل مورد نظر خود بهره ببریدو در این صورت در وقت و هزینه صرفه جویی کنند. 

 

سخن آخر

سخن اخر این که ما با امدادگران متخصص و با تجربه ای که در امداد خودرو نادر داریم از تمامی خدمات امدادی خودرو اعم از امداد خودرو – حمل خودرو – کفی خودروبر – تعمیر خودرو در محل  و ………به نحو احسنت استفاده میکنیم و امیدواریم بتوانیم در همه این خدمات کمکی به شما کرده باشیم.

تماس فوری