حمل خودروی شاسی بلند دو دیفرانسیل

امداد خودرو تجریش

در اینجا با حمل خودروی شاسی بلند دو دیفرانسیل در خدمت شما هستیم.

حمل خودروهای مختلف نیاز به مهارت مختص به آن دارد. ممکن است در صورت اشتباه متصدی حمل خودرو، صدمه و خسارتی به ماشین حمل شونده وارد شود. به همین علت می بایست نکات حمل خودرو همواره مد نظر قرار بگیرد.

حمل خودروی شاسی بلند دو دیفرانسیل

خودروهای شاسی بلند دو دیفرانسیل اتوماتیک با توجه به سیستم خودکار حرکتی خودرو، دارای خصوصیات و محدودیت هایی هستند که می بایست در هنگام حمل، آن ها را مد نظر قرار داد. یکی از نکاتی که می بایست در نظر داشت این است که این خودرو ها نباید توسط خودروهای یدک کش معمولی حمل شوند.

علت این امر این است که سیستم این خودروها بر مبنای حرکت هم زمان چهار چرخ می باشد. در صورتی که در هنگام عدم حرکت چرخ های یکی از دیفرانسیل ها، چرخ های دیفرانسیل دیگر بر روی زمین در حال حرکت باشد، گیربکس اتومات منجر به قفل شدن چرخش چرخ های روی زمین خواهد شد و در نهایت منجر به خرد شدن گیربکس اتومات خواهد شد. از این رو می بایست از امداد خودرو سوار یا کفی و یا یدک کش دارای کفی جهت قرار دادن زیر چرخ واقع بر روی زمین برای چنین خودروهایی استفاده شود.

یدک کش نادر خدمات امداد خودرو سیار شامل پنچرگیری سیار، باطری به باطری سیار، مکانیک سیار، سوخت رسانی سیار و حمل خودرو را در تمامی نقاط تهران مخصوصا امداد خودرو غرب تهران و امداد خودرو شمال تهران را با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان انجام خواهد داد.

برای دریافت خدمات امداد خودروی تهران با شماره ۰۹۳۶۹۳۶۰۰۱۱ تماس حاصل فرمایید.

خودروی شاسی بلند دو دیفرانسیل

برای مشاوره و استفاده از خدمات امداد خودرو نادر با شماره 09369360011 تماس بگیرید.

تماس فوری