باطری به باطری سیار

امداد خودرو غرب تهران

برای باطری به باطری سیار کردن، می بایست ماشینی که دارای مشکل خالی شدن باطری شده است را با یک باطری سالم روشن کنیم. بنابراین نیاز به یک باطری پر از انرژی و دو عدد کابل سیم قوی می باشد.

برای راحت انجام دادن این کار از کابل فشار قوی که دارای انبرهای مخصوص در دو طرف کابل می باشند، استفاده می کنیم.

باطری به باطری سیار

یکی از کابل ها را به قطب مثبت دو باطری و کابل دیگر را به منفی باطری ها وصل نموده و سپس خودرو را استارت می زنیم که این امر منجر به روشن شدن ماشین و شارژ شدن باطری تخلیه شده خواهد شد.

فقط به این نکته دقت کنید که حداکثر 5تا7 ثانیه استارت بزنید و بین هربار 15 تا 20 ثانیه صبر کنید تا استارتر موتور بیش از حد گرم نشود.

زمانی که خودرو روشن شد اجازه دهید موتور روشن بماند و کار کند . این کار باعث میشود باتری شما شارژ شود.

باطری به باطری سیار

نکات ایمنی باطری به باطری سیار

مهم ترین نکته در هنگام این کار، دقت در هنگام اتصال قطب های باطری می باشد.

می بایست قطب های هم نام به هم متصل شوند در غیر این صورت امکان ترکیدن باطری وجود دارد.برای این کار میتوان از یک باطری قوی وسالم ویا از باتری خودرو استفاده کرد.

در صورتی که بخواهیم از خودرو باطری به باطری کنیم باید اول دو خودرو را طوری کنار هم قرار دهیم که دو باطری به هم نزدیک باشندودر این مرحله هردو خودرو را خاموش می کنیم و باید دقت کنیم که کدام سمت باتری سالم را به کدام سمت باتری خراب متصل میکنیم زیرا در صورت اشتباه کردن امکان خرابی خودروها ویا حتی انفجار وجود دارد .

خدمات  امداد خودرو نادر

امداد خودرو نادر با ارائه خدماتی اعم از امداد خودرو ، نظیر یدک کش، پنچرگیری سیار، امداد خودرو سیار، مکانیک سیار، سوخت رسانی سیار، باز کردن در خودرو و حمل خودرو در خدمت شما عزیزان می باشد.

امداد خودرو شمال تهران و امداد خودرو غرب تهران و همچنین مناطق شمال غرب، در کمترین زمان ممکن و امدادرسانی در سایر نقاط تهران با صرف زمان بیشتر انجام خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۶۹۳۶۰۰۱۱ تماس حاصل فرمایید.

 

تماس فوری