پنچری لاستیک خودرو

لاستیک خودروی شما ممکن است به دلایل مختلف پنچر شده باشد، ممکن است جسمی تیز در آن فرو رفته باشد، یا ممکن است در اثر سایش یا ضربه ناگهانی با پله یا جدول دچار ترکیدگی شده باشد. همچنین ممکن است در اثر پوسیدگی یا سرما و گرما لاستیک شما با کوچک ترین تکانه پنچر شود. یا به علت مشکل در سوزن لاستیک شما دچار کمبود باد شده باشد.

مواردی نظیر کم باد شدن لاستیک می بایست با تنظیم باد لاستیک و در نظر گرفتن نکات آن برطرف شود.

نحوه پی بردن به پنچر شدن لاستیک

در صورتی که جسم فلزی در لاستیک فرو رفته باشد منجر به پنچری لاستیک خواهد شد. در این صورت پیش از خالی شدن کامل باد لاستیک در هنگام چرخیدن چرخ صدایی با تناوب مشخص خواهید شد

مورد دیگری که می تواند شما را متوجه پنچری خودرو کند، کشیده شدن خودرو به سمت لاستیک پنچر می باشد. اگر لاستیک سمت راست پنچر شده باشد ماشین به سمت راست کشیده خواهد شد.

درصورتی که به موقع متوجه پنچری خودرو نشوید و با چرخ پنچر شده به راه خود ادامه دهید در شتاب و سرعت ماشین تغییرات بارزی مشاهده خواهید کرد و پس از مدتی منجر به ایجاد بوی لنت خواهد شد.

پنچرگیری لاستیک

در صورتی که لاستیک زاپاس در خودروی خود داشته باشید در اولین مکان امن، لاستیک پنچر شده را با لاستیک زاپاس سالم خود تعویض کنید و به اولین آپاراتی مراجعه نمایید تا لاستیک شما آپارات شود.

مشکل در تعویض لاستیک زاپاس

در صورتی که لاستیک شما پنچر شده و پیچ های لاستیک را باز کرده اید اما لاستیک در نمی آید، ممکن است به علت زنگ زدگی بین رینگ و کاسه چرخ، لاستیک گیر کرده و بیرون نیاید. برای جدا کردن لاستیک نیاز است از اسپری wd40 یا اسپری شستشو دهنده استفاده کنید و پس از چند دقیقه با ضربه، لاستیک را از کاسه چرخ جدا کنید. در صورت نیاز به این اسپری، با تماس با امداد خودروی نادر، پرسنل ما در محل شما حاضر شده و به شما در تعویض زاپاس کمک خواهند کرد.

پنچرگیری سیار

در صورتی که در خودروی خود لاستیک زاپاس ندارید می بایست با امداد خودروی تهران تماس بگیرید. امداد خودرو در صورتی که دارای سیستم پنچرگیری سیار باشد لاستیک شما را تعمیر خواهد کرد و در غیر این صورت  با سیستم یدک کش، خودروی شما تا اولین تعمیرگاه و آپاراتی حمل خواهد شد.

در صورتی که نیاز به پنچرگیری لاستیک تیوبلس به صورت سیار داشتید می توانید با امدادخودرو نادر تماس بگیرید.

در مواردی که لاستیک از بغل پنچر شده باشد لاستیک احتیاج به آپارات دارد که این امر به صورت سیار قابل انجام نمی باشد.

برای کسب اطلاعت بیشتر در ارتباط با خدمات امداد خودروی نادر در تمام مناطق تهران و حومه با شماره ۰۹۳۶۹۳۶۰۰۱۱ تماس حاصل فرمایید.

امداد خودرو | امداد خودرو تهران | امداد خودرو غرب تهران | یدک کش | خودرو بر | امداد خودرو سیار | پنچرگیری سیار | پنچرگیری | تعویض زاپاس | 09369360011