امداد خودرو

امداد خودرو نادر با 15 سال سابقه و کادری مجرب توانسته در سراسر تهران و امداد خودرو و پنچرگیری شبانه روزی تهران را انجام دهد .

خدماتی از قبیل یدک کش -امداد خودرو سیار -پنچرگیری سیار -پنچرگیری شبانه روزی غرب تهران اعم از پنچرگیری سیار پونک-پنچرگیری شبانه روزی اشرفی اصفهانی-پنچرگیری شبانه روزی شهرزیبا- پنچرگیری شبانه روزی کن-پنچرگیری شبانه روزی شهران-پنچرگیری شبانه روزی کوهسار-پنچرگیری شبانه روزی ستاری-پنچرگیری شبانه روزی کوهک- پنچرگیری شبانه روزی دریاچه -پنچرگیری شبانه روزی چیتگر-پنچرگیری شبانه روزی دهکده المپیک را انهجام دهد .

پنچرگیری شبانه روزی تهران

پنچرگیری شبانه روزی شمال تهران اعم از پنچرگیری شبانه روزی جردن-پنچرگیری شبانه روزی ولنجک-پنچرگیری شبانه روزی فرشته-پنچرگیری شبانه روزی ونک-پنچرگیری شبانه روزی نیایش-پنچرگیری شبانه روزی ولیعصر-پنچرگیری شبانه روزی پارک وی-پنچرگیری شبانه روزی تجریش-پنچرگیری شبانه روزی سئول-پنچرگیری شبانه روزی درکه-پنچرگیری شبانه روزی چمران-پنچرگیری شبانه روزی دربند-پنچرگیری شبانه روزی ظفرو……را انجام دهد.

هدف امداد ما آگاهی رساندن و امداد رسانی به شما عزیزان در کمترین زمان ممکن خواهد بود.

برای دریافت خدمات ما با شماره 09369360011 تماس بگیرید.

 

پنچری لاستیک

لاستیک خودروی شما ممکن است به دلایل مختلف پنچر شده باشد، ممکن است جسمی تیز در آن فرو رفته باشد، یا ممکن است در اثر سایش یا ضربه ناگهانی با پله یا جدول دچار ترکیدگی شده باشد.

همچنین ممکن است در اثر پوسیدگی یا سرما و گرما لاستیک شما با کوچک ترین تکانه پنچر شود. یا به علت مشکل در سوزن لاستیک شما دچار کمبود باد شده باشد.

مواردی نظیر کم باد شدن لاستیک می بایست با تنظیم باد لاستیک و در نظر گرفتن نکات آن برطرف شود.

نحوه پی بردن به پنچر شدن لاستیک

در صورتی که جسم فلزی در لاستیک فرو رفته باشد منجر به پنچری لاستیک خواهد شد. در این صورت پیش از خالی شدن کامل باد لاستیک در هنگام چرخیدن چرخ صدایی با تناوب مشخص خواهید شد

مورد دیگری که می تواند شما را متوجه پنچری خودرو کند، کشیده شدن خودرو به سمت لاستیک پنچر می باشد. اگر لاستیک سمت راست پنچر شده باشد ماشین به سمت راست کشیده خواهد شد.

درصورتی که به موقع متوجه پنچری خودرو نشوید و با چرخ پنچر شده به راه خود ادامه دهید در شتاب و سرعت ماشین تغییرات بارزی مشاهده خواهید کرد و پس از مدتی منجر به ایجاد بوی لنت خواهد شد.

پنچرگیری لاستیک

در صورتی که لاستیک زاپاس در خودروی خود داشته باشید در اولین مکان امن، لاستیک پنچر شده را با لاستیک زاپاس سالم خود تعویض کنید و به اولین آپاراتی سیار مراجعه نمایید تا لاستیک شما آپارات شود.

مشکل در تعویض لاستیک زاپاس

در صورتی که لاستیک شما پنچر شده و پیچ های لاستیک را باز کرده اید اما لاستیک در نمی آید، ممکن است به علت زنگ زدگی بین رینگ و کاسه چرخ، لاستیک گیر کرده و بیرون نیاید. برای جدا کردن لاستیک نیاز است از اسپری wd40 یا اسپری شستشو دهنده استفاده کنید و پس از چند دقیقه با ضربه، لاستیک را از کاسه چرخ جدا کنید. در صورت نیاز به این اسپری، با تماس با امداد خودروی نادر، پرسنل ما در محل شما حاضر شده و به شما در تعویض زاپاس کمک خواهند کرد.

پنچرگیری شبانه روزی تهران

پنچر گیری شیانه روزی تهران

در صورتی که در خودروی خود لاستیک زاپاس ندارید می بایست با امداد خودروی تهران تماس بگیرید. امداد خودرو در صورتی که دارای سیستم پنچرگیری سیار باشد لاستیک شما را تعمیر خواهد کرد و در غیر این صورت  با سیستم یدک کش، خودروی شما تا اولین تعمیرگاه و آپاراتی حمل خواهد شد.

در صورتی که نیاز به پنچرگیری لاستیک تیوبلس به صورت سیار داشتید می توانید با امدادخودرو نادر تماس بگیرید.

در مواردی که لاستیک از بغل پنچر شده باشد لاستیک احتیاج به آپارات دارد که این امر به صورت سیار قابل انجام نمی باشد.

برای کسب اطلاعت بیشتر در ارتباط با خدمات امداد خودروی نادر در تمام مناطق تهران و حومه با شماره ۰۹۳۶۹۳۶۰۰۱۱ تماس حاصل نمایید.