امداد خودرو

پنچرگیری سیار

امداد خودرو نادر با بهره گیری از دستگاه پمپ باد، یاری رسان شما در شمال تهران، شمال غربی و غرب تهران می باشد. پنچرگیری و تعویض زاپاس برای انواع خودروهای سواری و شاسی بلند با امکانات کامل انجام خواهد شد.در اینجا با پنچرگیری سیار – پنچری سیار تهران در خدمت شما هستیم.

در صورت پنچری لاستیک خودرو با شماره ۰۹۳۶۹۳۶۰۰۱۱ تماس حاصل فرمایید.

خدمات مربوط به پنچرگیری سیار لاستیک تیوبلس، تعویض زاپاس، تنظیم باد، یدک کش و حمل خودرو تا آپاراتی و … توسط متخصصین امدادخودرو انجام خواهد شد.

 

پنچرگیری سیار در تمام نقاط تهران

پنچرگیری سیار و امداد خودرو شمال تهران شامل مناطق پنچری پارک وی -پنچری الهیه-پنچری تجریش-پنچری ولنجک- پنچری جردن، پنچری چمران -پنچری نیایش-پنچری ونک-پنچری سئول-پنچری فرشته و سایر مناطق شمالی تهران و پنچرگیری و امداد خودرو غرب تهران شامل پنچری شهرک غرب-پنچری سعادت آباد-پنچری فرحزاد-پنچری شهرک اکباتان-پنچری مرزداران- پنچری پونک-پنچری ستاری-پنچری اشرفی اصفهانی-پنچری شهران-پنچری آزادی-پنچری آزادگان-پنچری چیتگر و سایر مناطق غربی می باشد که در کوتاه ترین زمان ممکن امداد خودرو سیار جهت پنچرگیری، تعویض زاپاس و یدک کش خودروی شما آماده انجام وظیفه خواهد بود. مجموعه امداد خودرو نادر افتخار خدمت رسانی و امداد خودروی تهران در تمام نقاط تهران جهت امدادخودرو و پنچرگیری را دارد که زمان خدمت رسانی ممکن است با مناطق شمالی و غربی نام برده شده کمی متفاوت باشد.

برای پنچرگیری سیار، یدک کش خودروی سواری یا شاسی بلند خود و یا برای درخواست سایر خدمات نظیر باطری به باطری سیار، مکانیک سیار، باز کردن در خودرو، سوخت رسانی سیار و نیسان جرثقیل با شماره ۰۹۳۶۹۳۶۰۰۱۱ تماس حاصل فرمایید.

شامداد خودرو | امداد خودرو تهران | امداد خودرو غرب تهران | یدک کش | خودرو بر | امداد خودرو سیار | پنچرگیری سیار | پنچرگیری | تعویض زاپاس | 09369360011

پنچرگیری سیار – پنچری سیار تهران

هدف امداد خودرو ما آگاهی رساندن و امداد رسانی به شما عزیزان میباشد .

جهت مشاوره و استفاده از خدمات امداد خودرو نادر با شماره 09369360011 تماس بگیرید.

شایدبرای شما هم پیش بیاید که وقتی خودرو شما پنچر میشود و شما برای پنچری اقدام میکنید پیچ ها را باز کنید اما لاستیک خودرو شما جدا نشود و نتوانید لاستیک را بیرون بیارید این به این دلیل است که چون مدت طولانی لاستیک باز نشده  زنگ زدگی بین رینگ و کاسه چرخ باعث این مشکل شده در اینجا میتوانید با استفاده از اسپری WD.40 این زنگ زدگی را از بین ببرید و کار خود را ادامه دهید.

این اسپری زنگ زدا و روان کننده است که حتی در دمای بسیار بالا بخوبی عمل میکند و برای زدودن زنگ استفاده میشود.