در اینجا با پمپ بنزین سیار در خدمت شما هستیم:

امداد خودرو نادر با 15 سال سابقه و کادری مجرب توانسته در سراسر تهران و حومه خدماتی از قبیل یدک کش –امداد خودرو سیار -پنچرگیری سیار –باطری به باطری سیار -مکانیک سیار – پمپ بنزین سیار –سوخت رسانی سیار – باز کردن درب خودرو و حمل خودرو را انجام دهد.

امداد خودرو نادر توانسته پمپ بنزین سیار در غرب تهران اعم از پمپ بنزین سیار پونک – پمپ بنزین سیار اشرفی اصفهانی – پمپ بنزین سیار سعادت آباد- پمپ بنزین سیار مرزداران – پمپ بنزین سیار ستاری- پمپ بنزین سیار شهرک غرب – پمپ بنزین سیار فرحزاد – پمپ بنزین سیار آزادی – پمپ بنزین سیار آزادگان – پمپ بنزین سیار دهکده – پمپ بنزین سیار منطقه 22- پمپ بنزین سیار کوهک – پمپ بنزین سیار شهران -پمپ بنزین سیار کوهسار – پمپ بنزین سیار کن – پمپ بنزین سیار شمال تهران اعم از پمپ بنزین سیار ولنجک – پمپ بنزین سیار تجریش – پمپ بنزین سیار جردن- پمپ بنزین سیار سئول – پمپ بنزین سیار پارک وی – پمپ بنزین سیار فرشته- پمپ بنزین سیار ونک -پمپ بنزین سیار ولیعصر- پمپ بنزین سیار نیایش و…..را در کمترین زمان ممکن انجام دهد.

برای دریافت خدمات امدادی ما با شماره 09369360011 تماس بگیرید.

پمپ بنزین سیار

هدف امدادخودرو نادر

هدف امداد خودرو ما آگاهی رساندن وامداد رسانی به شما عزیزان در کمترین زمان ممکن خواهد بود .

پمپ بنزین

 پمپ بنزین که در اکثر خودروها از میل سوپاپ می گیرد وظیفه ارسال سوخت به کاربراتور را دارد. پمپ بنزین مانند  جارو برقی است که با ایجاد خلا کار می کند و عمل پمپ بنزین این است که هنگامی که خلا در چند راهه مکش کم  است به  ان کمک می کند .

پمپ بنزین از دو قسمت زیرتشکیل شده است:

1-دیافراگم

2-دو عدد سوپاپ

دلایل از کار افتادن پمپ بنزین

یکی از شایع ترین دلایلی که پمپ بنزین از کار می افتد، سوختن آن می باشد. سوختن پمپ بنزین می تواند دلایل زیادی داشته باشد که یکی از آن ها داغ شدن بیش از حد پمپ می باشد که معمولا با پایین رفتن سطح بنزین در باک خودرو، پیش می آید. اگر ما مدت زیادی خودرو را در حالتی که بنزین آن کم است روشن نگاه داریم، ممکن است به دلیل عدم تماس مناسب پمپ با بنزین، این دستگاه داغ شده واز کار بیفتد.

اگر پمپ بنزین بسوزد، خودرو در هر حالتی خاموش خواهد شد و تا تعویض نشدن پمپ معیوب با یک پمپ سالم، روشن نخواهد شد. فرقی نمی کند شما در جاده تردد می کنید یا در شهر، اگر پمپ بنزین خودروی شما دچار مشکل شود، دردسر بزرگی برای شما ایجاد خواهد شد. یکی دیگر از دلایلی که ممکن است پمپ بنزین خودروی شما از کار بیفتد، سوختن فیوز پمپ بنزین می باشد.

فیوز پمپ معمولا در جعبه فیوز خودرو قرار می گیرد و در صورتی که بسوزد، پمپ بنزین نیز از کار خواهد افتاد. پیشنهاد می شود قبل از اینکه اقدام به تعویض پمپ بنزین خود نمایید، حتما فیوز پمپ را نیز بازدید کنید تا در صورتی خرابی این قطعه، اول آن را تعویض نمایید که هزینه ای بسیار بسیار پایین تر خواهد داشت. اگر مکان این فیوز را در خودروی خود نمی دانید می توانید از طریق لینک جعبه فیوز خودرو های مختلف، به راهنمای جعبه فیوز خودروی خود دسترسی داشته باشید.

یکی دیگر از دلایلی که ممکن است منجر به از کار افتادن و سوختن پمپ بنزین خودرو شود، استفاده از سوخت نامرغوب و یا سوخت حاوی آلودگی در باک می باشد. به علت فرسودگی باک خودرو، ممکن است در طول زمان قطعات آلودگی در آن ایجاد شود که اگر سطح سوخت خودرو کمتر از میزان استاندارد شود، ممکن است پمپ بنزین این آلودگی های ته نشین شده را نیز به سمت خود هدایت کرده و باعث وارد آمدن فشار زیادی بر خود شود که در نهایت منجر به سوختن آن می شود.

پمپ بنزین سیار

برای مشاوره و استفاده از خدمات امداد خودرو نادر با شماره 09369360011 تماس بگیرید.