روشن شدن چراغ بنزین

باک بنزین در خودروهای مختلف حجم متفاوتی بنزین در خود جای می دهد. در صورت روشن شدن چراغ بنزین، می بایست هرچه زودتر به اولین پمپ بنزین مراجعه و باک خودرو را پر نمایید. معمولا روشن شدن چراغ بنزین نمایانگر وجود 10 لیتر بنزین در باک می باشد که در این صورت خودرو شما تا حدود 30 کیلومتر دیگر قادر به حرکت می باشد و در برخی خودرو با چشمک زدن چراغ بنزین، خودرو تنها تا 5 کیلومتر دیگر حرکت خواهد کرد. مسافت یاد شده در صورت عدم وجود ترافیک می باشد که در صورتی که در ترافیک باشید انتظار حرکت تا یک سوم مسافت یاد شده را باید داشته باشید.

سوخت رسانی سیار

در صورتی که پمپ بنزینی در نزدیکی خود پیدا نکردید با تماس با امداد خودرو می توانید با اعلام موقعیت خود از خدمات امداد خودرو سیار استفاده نمایید. امداد خودرو نادر خدمات امداد خودروی تهران اعم از یدک کش، پنچرگیری سیار، باطری به باطری سیار، باز کردن در خودرو و مکانیک سیار، سوخت رسانی سیار را در شمال تهران و شمال غرب تهران شامل مناطق شامل مناطق پارک وی الهیه، تجریش، ولنجک، جردن، چمران، نیایش، ونک، سئول، فرشته و سایر مناطق شمالی تهران و همچنین مناطق غرب تهران شامل شهرک غرب، سعادت آباد، فرحزاد، شهرک اکباتان، مرزداران، پونک، ستاری، اشرفی اصفهانی، شهران، آزادی، آزادگان، چیتگر و سایر مناطق غربی در کمترین زمان انجام خواهد داد.

امداد خودرو شمال تهران و امداد خودرو غرب تهران برای تمامی خودروهای پژو 206، 207، 405، سمند، پرشیا، دنا، رنو، پراید، ال 90، ساندرو، هیوندا، سراتو، اسپورتیج، اپتیما، تویوتا، لکسوس، لیفان، جک، بنز، بی ام و و مزدا با کمترین قیمت انجام خواهد شد.

برای درخواست سوخت رسانی سیار با شماره ۰۹۳۶۹۳۶۰۰۱۱ تماس حاصل فرمایید.

سوخت رسانی سیار | روشن شدن چراغ بنزین | یدک کش | امداد خودرو تهران | امداد خودرو | 09369360011