باطری به باطری

برای باطری به باطری کردن، می بایست ماشینی که دارای مشکل خالی شدن باطری شده است را با یک باطری سالم روشن کنیم. بنابراین نیاز به یک باطری پر از انرژی و دو عدد کابل سیم قوی می باشد. برای راحت انجام دادن باطری به باطری سیار از کابل فشار قوی که دارای انبرهای مخصوص در دو طرف کابل می باشند، استفاده می کنیم.

نحوه انجام باطری به باطری

یکی از کابل ها را به قطب مثبت دو باطری و کابل دیگر را به منفی باطری ها وصل نموده و سپس خودرو را استارت می زنیم که این امر منجر به روشن شدن ماشین و شارژ شدن باطری تخلیه شده خواهد شد.

نکات ایمنی باطری به باطری سیار

مهم ترین نکته در هنگام این کار، دقت در هنگام اتصال قطب های باطری می باشد. می بایست قطب های هم نام به هم متصل شوند در غیر این صورت امکان ترکیدن باطری وجود دارد.

خدمات باطری به باطری سیار امداد خودرو نادر

امداد خودرو نادر با ارائه خدمات باطری به باطری سیار در کنار سایر خدمات امداد خودرو ، نظیر یدک کش، پنچرگیری سیار، امداد خودرو سیار، مکانیک سیار، سوخت رسانی سیار، باز کردن در خودرو و حمل خودرو در خدمت شما عزیزان می باشد. امداد خودرو شمال تهران و امداد خودرو غرب تهران و همچنین مناطق شمال غرب، در کمترین زمان ممکن و امدادرسانی در سایر نقاط تهران با صرف زمان بیشتر انجام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۶۹۳۶۰۰۱۱ تماس حاصل فرمایید.

امداد خودرو تهران | امداد خودرو نادر | یدک کش | باطری به باطری سیار | 09369360011