برخی اوقات به علت عجله راننده یا سرنشینان ممکن است با توجه به عملکرد سیستم دزدگیر خودرو، پس از پیاده شدن و بستن درب خودرو، درب ماشین به صورت اتوماتیک به صورت قفل مرکزی قفل شود. در صورتی که سوئیچ داخل ماشین جا مانده باشد، برای باز کردن در خودرو با مشکل مواجه خواهید شد. ممکن است بهترین راه، دستیابی به سوئیچ یدک خودرو و باز نمودن در با استفاده از کلید یدک باشد. اما در صورتی که دسترسی به این کلید مشکل باشد نیاز است با توجه به مدل خودرو، با امداد خودرو نادر تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای خدمات امداد در محل حاضر شوند.

باز کردن درب خودرو به صورت سیار

امداد خودرو با انواع روش های باز کردن در خودروهای داخلی، خارجی و خودروهای لوکس آشنا می باشد اما برای شروع کار، نیاز به ارائه سند یا کارت خودرو به همراه کارت شناسایی می باشد.

انواع سوئیچ خودرو

خودروها بسته به عملکرد سوئیچ به سه دسته تقسیم می شوند.

  1. خودروهایی که سوئیچ عادی دارند که متخصصین ما برای باز کردن درب این خودروها و خدمات امداد خودرو تهران در سراسر تهران آماده می باشند. در صورتی که سوئیچ را گم کرده باشید نیاز به ساخت سوئیچ جدید بوده و پس از این مرحله می توانید خودرو را روشن نمایید.
  2. خودروهایی که سوئیچ ضد سرقت و ایموبلایزر دارند که مشخصه اکثر این خودروها وجود کامپیوتر خودرو و همچنین علامت کلید در مجموعه چراغ های پشت آمپر می باشد. در این خودروها نیز توسط متخصصین ما باز خواهد شد. اما در صورتی که کلید ماشین را گم کرده باشید برای روشن کردن ماشین حتما نیاز به سوئیچ کد دار خواهید داشت. در این صورت می بایست خودرو توسط یدک کش به نمایندگی خودرو حمل شده و با استفاده از کد سوئیچ، کلید جدید را از ایشان تحویل بگیرید.
  3. خودروهای لوکس که به صورت ریموت روشن می شوند نیز می بایست توسط نمایندگی خودرو، مشکل ریموت را برطرف کنید. در مورد خودروهای ریموت دار همواره از ریموت خودرو محافظت کنید و آن را مجاور وسایل دارای مدار مغناطیسی و وای فای قرار ندهید. همچنین اگر خودرو با استفاده از ریموت روشن نمی شود ممکن است به علت تمام شدن باطری ریموت باشد که در این صورت با تعویض باطری مشکل برطرف خواهد شد.

باز کردن در خودرو | باز کردن درب قفل شده خودرو به صورت سیار | یدک کش | امداد خودرو تهران | امداد خودرو | 09369360011

باز کردن درب انواع خودرو در تهران

درب قفل شده خودروی شما چه در صورتی که کلید خودرو رو گم کرده باشید چه سوئیچ داخل خودرو جا مانده باشد با ارائه مدرک شناسایی و مدارک ماشین به صورت سیار و در محل باز خواهد شد. خدمات باز کردن در خودرو برای انواع خودرو پراید، پژو، پژو 405، پژو 206، پژو 207، سمند، پژو پارس، دنا، تیبا، ساینا، وانت، پیکان، رنو، ال 90، ساندرو، هیوندا، سراتو، اسپورتیج، اپتیما، تویوتا، لکسوس، لیفان، جک، بنز، بی ام و و مزدا در تمامی مناطق جنت آباد، مرزداران، پونک، کوهسار، کن، دهکده المپیک، شهران، سعادت آباد، شهرک غرب، آزادگان، آزادراه کرج، فتح، سعیدی، یافت آباد، اکباتان، ستاری، حکیم، سازمان آب، صادقیه، بلوار فردوس، بلوار دریا، اشرفی اصفهانی، آزادی، امامزاده داود، شهرک راه آهن، شهرک صدرا، شهرک نمونه،شهرک باقری، تونل حکیم، دریاچه چیتگر، شهرک اتی شهر،ورد آورد، تونل نیایش، الهیه، تجریش، پارک وی، سئول، آتی ساز، چمران، فرشته، نیایش، جردن، ولنجک انجام خواهد شد.

امداد خودرو نادر خدمات امداد خودرو سیار اعم از مکانیک سیار، پنچرگیری سیار، باطری به باطری سیار، یدک کش، سوخت رسانی سیار و حمل خودرو، را به صورت امداد خودرو شمال تهران و امداد خودرو غرب تهران انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۶۹۳۶۰۰۱۱ تماس حاصل فرمایید.