امداد خودرو نادر با سابقه 15 ساله و کادری مجرب توانسته در سراسر تهران و امداد خودرو نواب خدماتی از قبیل یدک کش -امداد خودرو سیار – پنچرگیری سیار – باطری به باطری سیار- مکانیک سیار- سوخت رسانی سیار- حمل خودرو را انجام دهد.

هدف امداد خودرو نادر آگاهی رساندن و خدمات رسانی به شما عزیزان  در کمترین زمان ممکن با قیمت مناسب میباشد.

برای دریافت خدمات امدادی ما با شماره 09369360011 تماس بگیرید.

امداد خودرو نواب – یدک کش نواب

یکی از اتفاقاتی که ممکن است برای صاحبان خودرو بیفتد، خالی شدن باطری و روشن نشدن آن می باشد. تخلیه باطری خودرو در اثر عدم استفاده چند هفته از اتومبیل یا برق دزدی در یکی از وسایل برقی ماشین یا در نهایت مشکل فنی یا خرابی در باطری اتفاق می افتد.

وظیفه باتری در هر دستگاهی، برق رسانی و تامین انرژی مورد نیاز برای شروع به کار می باشد.

اگر به هر دلیل باتری دیگر نتواند این وظیفه خود را به درستی انجام دهد، در نتیجه دستگاه مورد نظر به درستی کار نخواهد کرد.

اما در بحث خودرو، موضوع کمی متفاوت خواهد بود چراکه وجود دینام برای شارژ باتری، مانع از آن می شود که به درستی تشخیص دهیم که باتری خودروی ما نیاز به تعویض دارد یا مشکل چیز دیگری است.

تشخیص باطری خالی

برای تشخیص خالی شدن باطری از سیم یا کابل استفاده می کنیم. ابتدای یک سر سیم را به قطب منفی باطری اتصال می دهیم و سپس با تماس دادن انتهای دیگر سیم به قطب مثبت باطری می توانیم از وجود یا عدم وجود انرژی در باطری اطلاع حاصل کنیم.

در صورتی که جرقه ای در این فرآیند ایجاد نشود نشان دهنده خالی شدن باطری می باشد.

رفع مشکل خالی شدن باطری ماشین

برای برطرف کردن این مشکل می بایست باطری به باطری انجام دهیم.

در این صورت نیاز به خدمات امداد خودرو خواهید داشت. متخصصین امدادخودرو نادر با خدمات امداد خودرو سیار و حضور در محل خودروی شما و بررسی باطری در صورت رفع مشکل شما، باطری به باطری سیار انجام خواهند داد و در غیر این صورت با تعویض باطری یا یدک کش کردن خودروی شما به محل مورد نظر، خدمت رسانی خواهند کرد.

امداد خودرو نواب

برای دریافت خدمات امداد خودروی تهران با شماره ۰۹۳۶۹۳۶۰۰۱۱ تماس حاصل فرمایید.