امداد خودرو در غرب تهران

امداد خودرو نادر با بیش از 15 سال سابقه افتخار خدمت رسانی به مردم عزیز تهران را دارد. این مجموعه در سراسر تهران مخصوصا در غرب تهران فعالیت دارد.

یدک کش با کمترین قیمت

امدادخودرو نادر سعی دارد در راستای تکریم مشتریان خود کمترین قیمت را برای حمل خودرو و امداد خودروی تهران ارائه نماید.

اهداف امداد خودرو ما

هدف ما در اینجا آگاهی رساندن به شما عزیزان میباشد.

1-چه زمانی دیسک صفحه عوض کنیم؟کافی است کلاج را بگیرید و دنده 2 بگذارید حال کلاج را رها کنید اگر ماشین راه بیفته دیسک تمام شده  ولی اگر ماشین سریع خاموش شد دیسک کار می کند.

2-اقداماتی که باید به هنگام بالا رفتن بیش از حد دمای موتور (جوش آمدن موتور)انجام دهیم:

1.هرگز موتور را خاموش نکنید.

2.هرگز در رادیاتور را باز نکنید.

3.بخاری را با فن دور بالا روشن کنید.

4.به آرامی روی بدنه رادیاتور آب بریزید.

5.بعد از پایین آمدن دمای موتور به زیر دمای نرمال میتوان مایع خنک کاری به رادیاتور را اضافه کرد.

یدک کش در غرب تهران

یدک کش نادر در کلیه مناطق غربی تهران در کمترین زمان امکان امداد خودرو سیار دارد. امداد خودرو در جنت آباد، امداد خودرو در پونک، امداد خودرو در اکباتان، امداد خودرو در سردار جنگل، امدادخودرو در مرزداران، امداد خودرو در صادقیه، امداد خودرو در اکباتان، امداد خودرو در ستاری، امداد خودرو در بلوار فردوس، امداد خودرو در کن، امداد خودرو در شهرآرا، امداد خودرو در شهران، امداد خودرو در شهرک غرب، امداد خودرو در سعادت آباد، امداد خودرو در بلوار دریا، امداد خودرو در آزادی، امداد خودرو در امامزاده داود، امداد خودرو در شهرک راه آهن، امداد خودرو در شهرک صدرا، امداد خودرو در شهرک نمونه، امداد خودرو در شهرک باقری، امداد خودرو در دریاچه چیتگر، امداد خودرو در شهرک اتی شهر، امداد خودرو در ورد آورد با استفاده از چرخگیر با بالاترین سطح استاندارد از جمله خدمات ماست. برای خدمات امدادرسانی، حمل خودرو، پنچرگیری سیار، باطری به باطری سیار، مکانیک سیار، باز کردن در خودرو و سوخت رسانی سیار و همچنین درخواست نیسان جرثقیل با ما تماس بگیرید ۰۹۳۶۹۳۶۰۰۱۱

امداد خودرو | امداد خودرو تهران | امداد خودرو غرب تهران | یدک کش | خودرو بر | امداد خودرو سیار | 09369360011