امداد خودرو نادر با سابقه 15 ساله و کادری مجرب توانسته در سراسر تهران و امداد خودرو سعادت آباد – یدک کش سعادت آباد آماده خدمات رسانی باشد .

خدماتی از قبیل یدک کش – امداد خودرو سیار -پنچرگیری سیار- باطری به باطری سیار – مکانیک سیار و تعمیر خودرو -سوخت رسانی سیار- باز کردن در خودرو و حمل خودرو را انجام دهد.

هدف امداد خودرو ما امداد رسانی به شما عزیزان در کمترین زمان ممکن خواهد بود.

امداد خودرو سعادت آباد – یدک کش سعادت آباد

برای دریافت خدمات امدادی ما با شماره 09369360011 تماس بگیرید.

همان طور که گفتیم در صورتی که ماشین استارت نخورد و روشن نشود احتمال این که مشکل باطری در خودروی شما به وجود آمده باشد بسیار زیاد است. در صورت تخلیه شدن باطری خودرو با استفاده از باطری به باطری سیار می توانید خودروی خود را روشن نمایید.

نحوه تشخیص علت روشن نشدن خودرو

در زمانی که خودروی شما روشن است با برداشتن قطب مثبت باطری علت دقیق روشن نشدن خودرو را فهمید. در صورتی که پس از برداشتن قطب مثبت باطری، ماشین همچنان روشن بماند، مشکل از باطری می باشد و می بایست در صورت نیاز باطری را تعویض نمود.

اما در صورتی که با برداشتن قطب مثبت، اتومبیل شما خاموش شد، این مشکل ناشی از خراب شدن دینام خودرو می باشد .

بنابراین به احتمال زیاد نیاز به تعویض باطری نبوده و با تعمیر یا تعویض دینام مشکل برطرف خواهد شد. در این صورت می بایست با استفاده از یدک کش خودروی خود را به تعمیرگاه منتقل کنید یا دینام را جدا کرده و تا تعمیرگاه حمل نمایید.

در صورتی که خودروی شما خاموش باشد و در زمان استارت، برق پشت آمپر به صورت ضعیف روشن خاموش می شود و استارت نمی خورد و تق تق صدا می دهد نشان دهنده خرابی باطری می باشد.

امداد خودرو سعادت اباد

امداد خودرو سعادت آباد – یدک کش سعادت آباد

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با خدمات امداد خودرو شمال تهران و امداد خودرو غرب تهران، در کنار پنچرگیری سیار، باطری به باطری سیار، مکانیک سیار، سوخت رسانی سیار، حمل خودرو، نیسان جرثقیل و امداد خودرو سیار با شماره ۰۹۳۶۹۳۶۰۰۱۱ تماس حاصل فرمایید.