امداد خودرو نادر با 15 سال سابقه و کادری مجرب توانسته در سراسر تهران  خدماتی از قبیل یدک کش – امداد خودرو سیار – باطری به باطری سیار -یدک کش غرب تهران – امداد خودرو تهران – یدک کش تهران -باتری به باتری سیار -سوخت رسانی سیار – مکانیک سیار- تعمیرکار سیار -پنچرگیری سیار-تعمیرخودرو در محل -حمل خودرو با نیسان -خودروبر -باز کردن درب خودرو سیار و……. انجام دهد.

برای دریافت خدمات امدادی ما با شماره 09369360011 تماس بگیرید.

امداد خودرو تهران - یدک کش تهران

حمل خودروی آسیب دیده از عقب

خودروهایی که از عقب دچار آسیب شده اند یا برای حمل متداول مشکل دارند، می بایست از عقب حمل شده و انتقال داده شوند. یدک کشی که برای امدادرسانی به خودروی آسیب دیده به محل اعزام شده است، می بایست خودرو از عقب بارگیری نماید. متصدی یدک کش در صورتی که خودرو را از عقب بارگیری نماید می بایست فرمان را در حالت صاف قفل نماید. برای امداد خودرو در این حالت می بایست فرمان را در حالت صاف نگه داشته و سوئیچ را خارج نموده تا فرمان قفل شود و در صورتی که قفل فرمان عمل نمی کند می بایست فرمان در حالت صاف توسط طناب یا زنجیر مهار شود تا در طی مسیر به طرفین انحراف پیدا نکند.

حمل خودروی شما از عقب نیازمند تخصص کافی میباشد که متخصصان ما با تجربه چندین ساله این تخصص را کسب کرده اند و در صورت نیاز شما کافیست با امداد خودرو تهران با شماره 09369360011 تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن به یاری شما بشتابند.

امداد خودروی مجرب و مطمئن-امداد خودرو تهران

امداد ما با تجربه چندین و چند ساله در امداد خودرو سیار و حمل انواع خودرو در تهران افتخار خدمت رسانی به همشهریان عزیز را دارد. سیستم یدک کش امداد خودرو نادر یکی از بهترین انواع یدک بوده و به طور مرتب بازدید و از نظر کیفی مورد آزمون قرار می گیرد. به همین علت حمل خودروی شاسی بلند و لوکس با بهترین کیفیت و بالاترین ایمنی توسط مجموعه امداد خودروی نادر انجام گرفته و تاکنون رضایت مشتریان کسب شده است. امداد خودرو غرب تهران توسط پرسنل مجرب امداد نادر با کمترین زمان انجام می شود. با جذب و افزایش کادر مجرب خود خدمات امداد خودرو شمال تهران را نیز در کمترین زمان ممکن به همشهریان عزیزارائه میدهد.

خدمات امداد خودرو تهران

حمل خودروهای لوکس – باطری به باطری سیار- باتری به باتری خودرو- باطری به باطری خودرو-خودروبر – خودرو بر تهران – پنچرگیری سیار- پنچرگیری شبانه روزی – مکانیک سیار – تعمیرکار سیار – مکانیک سیار در محل – تعمیر خودرو در محل – پنچزگیری سیار تهران – سوخت رسانی سیار – پمپ بنزین سیار – سوخت رسانی سیار غرب تهران – باز کردن درب خودرو سیار – با کمترین قیمت انجام خواهد شد.

هدف امداد خودرو نادر

هدف امداد ما آگاهی رساندن و خدمات رسانی به شما عزیزان در کمترین زمان ممکن میباشد.

عیب یابی در ترمزهای پر قدرت (بوستر):

ترمز آزاد نمیشود:

1-اولین علت :گیر کردن اهرم بندی پدال ترمز(ازاد کردن)

2-دومین علت:درست کار نکردن سوپاپ یک طرفه (تعویض قطعات معیوب )

3-سومین علت :گرفتگی مجاری جبران کننده (تمیز کردن)

4- چهارمین علت :چسبندگی کاسه نمد پلانچر هیدرولیکی(تعویض کاسه نمد)

5-پنچمین علت:چسبندگی پیستون(روغنکاری و در صورت لزوم تعویض قطعات معیوب )

6-ششمین علت:شکستگی فنر برگردان (تعویض)

کم شدن مایع ترمز:

1-اولین علت :معیوب بودن یا فرسودگی کاسه نمدها در قسمت هیدرولیکی (تعویض -پرکردن و هوا گیری دستگاه)

2-دومین علت :شل بودن اتصال لوله ها(محکم کردن – تعویض کاسه نمد)

 

برای مشاوره و استفاده از خدمات امداد خودرو سیار با شماره ۰۹۳۶۹۳۶۰۰۱۱ تماس حاصل فرمایید.