امداد خودرو نادر با 15 سال سابقه و کادری مجرب توانسته در سراسر تهران و امداد خودرو پونک خدماتی از قبیل یدک کش – امداد خودرو سیار – باطری به باطری سیار – امداد خودرو تهران – یدک کش تهران -باتری به باتری سیار و……. انجام دهد.

هدف امداد خودرو نادر آگاهی رساندن و امداد رسانی به شما عزیزان در کمترین زمان ممکن خواهد بود.

برای دریافت خدمات امدادی ما با شماره 09369360011 تماس بگیرید.

امداد خودرو تهران - یدک کش تهران

حمل خودروی آسیب دیده از عقب

خودروهایی که از عقب دچار آسیب شده اند یا برای حمل متداول مشکل دارند، می بایست از عقب حمل شده و انتقال داده شوند. یدک کشی که برای امدادرسانی به خودروی آسیب دیده به محل اعزام شده است، می بایست خودرو از عقب بارگیری نماید. متصدی یدک کش در صورتی که خودرو را از عقب بارگیری نماید می بایست فرمان را در حالت صاف قفل نماید. برای امداد خودرو در این حالت می بایست فرمان را در حالت صاف نگه داشته و سوئیچ را خارج نموده تا فرمان قفل شود و در صورتی که قفل فرمان عمل نمی کند می بایست فرمان در حالت صاف توسط طناب یا زنجیر مهار شود تا در طی مسیر به طرفین انحراف پیدا نکند.

امداد خودروی مجرب و مطمئن-امداد خودرو تهران

امداد خودرو نادر با تجربه چندین و چند ساله در امداد خودرو سیار و حمل انواع خودرو در تهران افتخار خدمت رسانی به همشهریان عزیز را دارد. سیستم یدک کش امداد خودرو نادر یکی از بهترین انواع یدک و امداد خودروی تهران بوده و به طور مرتب بازدید و از نظر کیفی مورد آزمون قرار می گیرد. به همین علت حمل خودروی شاسی بلند و لوکس با بهترین کیفیت و بالاترین ایمنی توسط مجموعه امداد خودروی نادر انجام گرفته و تاکنون رضایت مشتریان کسب شده است. امداد خودرو غرب تهران توسط پرسنل مجرب امداد خودروی نادر با کمترین زمان انجام می شود. با جذب و افزایش کادر مجرب خود خدمات امداد خودرو شمال تهران را نیز در کمترین زمان ممکن به همشهریان عزیز ارائه می دهد.

خدمات امدادی و امداد خودرو تهران -امداد خودرو -امداد خودرو غرب تهران – امداد خودرو شمال تهران – امداد خودرو شبانه روزی – امداد خودرو تهران شبانه روزی -امداد خودرو و حمل خودروهای لوکس -امداد خودرو تهران- امداد خودرو مرکزی-  باتری به باتری خودرو- باطری به باطری خودرو-خودروبر – خودرو بر تهران – شماره امداد خودرو – شماره امداد خودرو غرب تهران-امداد خودرو ایران – امداد خودرو تهران شبانه روزی باکمترین قیمت انجام خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۶۹۳۶۰۰۱۱ تماس حاصل فرمایید.